Girls time
Girls time
Girls time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls time

Vreme je za devojke
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Devojcica i decak-BFF

Go down 
+2
Just_Another_Girl
Dakitza Piggy
6 posters
AuthorMessage
Dakitza Piggy
Admin
Admin
Dakitza Piggy


Posts : 237
Join date : 2009-12-31
Age : 26
Location : Sa Caribom Heine,swimujem i surfujem... ^^

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 3:19 am

Pa,da li mislite da to moze da bude?
Back to top Go down
https://girlstime.forumotion.com
Just_Another_Girl
Cool member
Cool member
Just_Another_Girl


Posts : 108
Join date : 2010-01-02
Location : Sa Taylorom Lautnerom na pustom ostrvu :D

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 3:31 am

Narawno da jeste...Pa ja imam wisxe najj drugowa nego drugarica :DDD Jedna od wrlina nikada se necete zaljubiti u istog decxka Wink Ali takodje iimam i najj drugarice i swe bix dala za njix Very Happy
Back to top Go down
Dakitza Piggy
Admin
Admin
Dakitza Piggy


Posts : 237
Join date : 2009-12-31
Age : 26
Location : Sa Caribom Heine,swimujem i surfujem... ^^

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 9:22 am

Hehe,ja mislim da je to najbolje prijateljstvo,oni manje ogovaraju i sve bolje nego drugarice,ali ako su BFF drugarice onda su bolje one nego decaci! Wink
Back to top Go down
https://girlstime.forumotion.com
~~Pink girl~~
Pocetnica
Pocetnica
~~Pink girl~~


Posts : 53
Join date : 2010-01-01
Age : 28
Location : ispred compa

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 2:29 pm

Nemoguce je Evil or Very Mad

Msm govorimo o prawom prijateljstvu.....Moze da postoji,ali kratko,jer u nasim godinama oni samo zele jednu stwar....kao super smo drugovi,dok ti na kraju kaze da u tebi widi mnogo vise od druarice.....werujte,dogodilo mi se.....swe u swemu MUSKO-ZENSKO PRIJATELJSTVO NEPOSTOJI
Back to top Go down
lena
Pocetnica
Pocetnica
lena


Posts : 55
Join date : 2010-01-02
Location : tu negde

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:32 pm

ja mislim da moze....ali ja nemam najboljeg druga Razz
Back to top Go down
Just_Another_Girl
Cool member
Cool member
Just_Another_Girl


Posts : 108
Join date : 2010-01-02
Location : Sa Taylorom Lautnerom na pustom ostrvu :D

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 6:24 pm

Ja mislim da postoji..I ja imam drugowe sa kojima sam kao sestra..I nikad ama basx nikad ni meni ni njima nijee palo na pamet da budemo bilo sta wisxe od toga..
Back to top Go down
smiley*stars
Pocetnica
Pocetnica
smiley*stars


Posts : 98
Join date : 2010-01-01
Age : 29
Location : With Cameron!!!

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 10:55 pm

moze...ali sta bi bilo kad bi se oni smuvali pa na kraju kad raskinu nesmeju jedno drugom na oci da izadju!!!meni je to totalno bezveze Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Just_Another_Girl
Cool member
Cool member
Just_Another_Girl


Posts : 108
Join date : 2010-01-02
Location : Sa Taylorom Lautnerom na pustom ostrvu :D

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 11:37 pm

Pa skoro uwek je tako ali u mom slucxaju nije i nikad nece biti Smile
Back to top Go down
Dakitza Piggy
Admin
Admin
Dakitza Piggy


Posts : 237
Join date : 2009-12-31
Age : 26
Location : Sa Caribom Heine,swimujem i surfujem... ^^

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 1:51 am

~~Pink girl~~ wrote:
Nemoguce je Evil or Very Mad

Msm govorimo o prawom prijateljstvu.....Moze da postoji,ali kratko,jer u nasim godinama oni samo zele jednu stwar....kao super smo drugovi,dok ti na kraju kaze da u tebi widi mnogo vise od druarice.....werujte,dogodilo mi se.....swe u swemu MUSKO-ZENSKO PRIJATELJSTVO NEPOSTOJI
pa i to je moguce,u nasoj generaciji stvarno jeste,ali ako se ti zdruzish sa njim...
ja se secam imala sam najboljeg druga ,znali smo se od rodjenja bash od kada smo se rodili,zvali su nas brat i sestra,nikada nije zheleo nishta ama bash nishta,zhiveli smo prekoputa jedno drugog i stalno smo ishli jedno kod drugog,ali ja sam se sada preselila i stvarno mi nedostaje,kada idemo u srbiju mama ode kod njegove mame posto su i one bile bff hehe pa se onda vidimo!
Back to top Go down
https://girlstime.forumotion.com
chokoladica
Pocetnica
Pocetnica
chokoladica


Posts : 21
Join date : 2010-03-29
Location : tu i tamo. . .

Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 6:49 pm

~~Pink girl~~ wrote:
Nemoguce je Evil or Very Mad

Msm govorimo o prawom prijateljstvu.....Moze da postoji,ali kratko,jer u nasim godinama oni samo zele jednu stwar....kao super smo drugovi,dok ti na kraju kaze da u tebi widi mnogo vise od druarice.....werujte,dogodilo mi se.....swe u swemu MUSKO-ZENSKO PRIJATELJSTVO NEPOSTOJI



slazhem se potpuno. . ..
Back to top Go down
Sponsored content





Devojcica i decak-BFF Empty
PostSubject: Re: Devojcica i decak-BFF   Devojcica i decak-BFF Icon_minitime

Back to top Go down
 
Devojcica i decak-BFF
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Girls time :: Girls Time :: Prijatelji-
Jump to: